DC-POLSKA sp. z o.o.


Наш адрес (офис и склад):
Pcim 1225
32-432 Pcim

График работы:
Понедельник-четверг: 8:00-16:00
Пятница: 7:00-15:00

Контактные данные:
tel/fax +48 12 274 91 42
tel/fax +48 33 876 12 60
biuro@dc-dask.eu
ul. Długa 16
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

ИНН: 551-260-19-81
Regon: 121480294
KRS: 0000380669

Офис


Коммерческий директор
Dariusz Kazek [1]
tel. +48 535 44 02 03
d.kazek@dc-dask.eu

Офис
Joanna Jończyk
Sylwia Biela
tel. 668 760 830
j.pindel@dc-dask.eu
s.biela@dc-dask.eu

Торговые представители


Sebastian Pindel [5]

tel. +48 535 440 229
s.pindel@dc-dask.eu
 
Mateusz Bandurski [4]
tel. +48 575 440 207
m.bandurski@dc-dask.eu

Paweł Olejnik [3]
tel. +48 668 760 833
p.olejnik@dc-dask.eu

Marcin Surlej [2]

tel. +48 668 760 850
m.surlej@dc-dask.eu

Paweł Chlebda [1]
tel. +48 535 440 887
p.chlebda@dc-dask.eu

Ta strona używa plików cookies

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.