DC-POLSKA sp. z o.o.


Adres biura i magazynu:
Pcim 1225
32-432 Pcim

Czynne:
poniedziałek - czwartek: 8:00-16:00
piątek: 7:00 - 15:00

Dane teleadresowe:
tel/fax +48 12 274 91 42
tel/fax +48 33 876 12 60
biuro@dc-dask.eu
ul. Długa 16
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

NIP: 551-260-19-81
Regon: 121480294
KRS: 0000380669

Biuro


DYREKTOR HANDLOWY
Dariusz Kazek [1]
tel. 535 44 02 03
d.kazek@dc-dask.eu

BIURO
Sylwia Biela
tel. 668 760 830
s.biela@dc-dask.eu

Przedstawiciele handlowi


Sebastian Pindel [4]

tel. 535 440 229
s.pindel@dc-dask.eu

Marcin Surlej [2]
tel. 668 760 850
m.surlej@dc-dask.eu

Paweł Olejnik [3]
tel. 668 760 833
p.olejnik@dc-dask.eu

Paweł Chlebda [1]
tel. 535 440 887
p.chlebda@dc-dask.eu

Ta strona używa plików cookies

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.